Dalībnieku atsauksmes

 • GM Robert Hovhannisyan (ARM)

  “Neapšaubāmi tā ir lieliska sajūta uzvarēt tik stirpā turnīrā kā RTU Open (2018). Pēc spēles bija iespējams pārrunāt manas partijas preses konferencē, kas bija ļoti patīkami, jo reti Open turnīros ir iespēja dalīties ar savām domām uu redzējumu par partiju ar līdzjutējiem, kas, manuprāt, ir lieliski šaham. Es vēlos arī pieminēt lielisko turnīra organizāciju un draudzīgo atmosfēru. Un, protams, iespēja nobildēties ar Tāla pieminekli mani ļoti iepricināja.”

 • GM Samvel Ter-Sahakyan (ARM)

    “Rīgas Tehniskās universitātes Open ir viens no vislabāk organizētajiem tunrīriem, kur es esmu spēlējis, ieskaitot ātrspēles turnīrus un daudz pasākumu šaha cienītājiem. Es ar nepacietību gaidu iespēju atkal spēlēt Rīgā.”

 • GM Pontus Carlsson (SWE)

  “RTU šaha festivāls ir lieliski organizēts. Es sisrsnīgi iesaku visu līmeņu spēlētājiem doties uz Rīgu un izbaudīt šo festivālu.”

 • GM Toms Kantāns (LAT)

  “Esmu spēlējis lielā skaitā turnīru un man ir patiess prieks, ka mana pilsēta ir tā, kurā notiek viens no vislabāk organizētajiem šaha festivāliem. Spēļu zāle pēdējos gados ir milzīgā un ērtā Ķīpslas izstāžu halle, visi tiesneši darbojas ļoti profesionāli un kopējā atmosfēra nevarētu būt vēl draudzīgāka kā Rīgā. Ar lepnumu varu teikt, ka augustā Rīga ir vieta, kur jāierodas jebkuram šaha spēles cienītājam.”

 • IM Jonathan Carlstedt (GER)

  „RTU Open apvieno divas manas iecienītākās lietas: lieliskā Rīgas pilsēta vasaras sezonā un perfekti organizēts turnīrs ar daudziem spēcīgiem spēlētājiem. Katram šaha spēlētājam vajadzētu to izmēģināt! ”

 • GM Kaido Kulaots (EST)

    “RTU Open organizatori veic lielisku darbu, saglabājot tradīcijas un uzturot šaha dzīvību Baltijā. RTU Open ir kļuvis par ļoti spēcīgu atklāto turnīru (un šaha festivālu kopumā), kura uzvaras ikviens šaha lielmeistars būtu lepns norādīt savā Curriculum vitae. Plašā turnīra norises vieta un skaistā Rīgas pilsēta – tā ir ļoti laba kombinācija katram šaha cienītājam, lai pārliecinātu sevi par ierašanos šeit spēlēt un izbaudīt festivālu!”