Informācija dalībniekiem

  • RTU Open organizatori festivāla dalībniekiem un viesiem piedāvā rezervēt naktsmītnes par īpašām cenām. Piedāvātās cenas ir pieejamas, veicot rezervāciju caur organizatoriem, bet ne vēlāk kā līdz 1. augustam, vai kamēr nav beigušies organizatoru rezervētie numuri. Vietu skaits visās viesnīcās ir ierobežots, tādēļ iesakām rezervēt naktsmītnes savlaicīgi! Vairāk informācija pieejama sadaļā Naktsmītnes”.

  • Rīgas Tehniskās universitātes Open turnīra norises vieta pirmajos trīs gados bija Rīgas Tehniskās universitātes ēka, kura atrodas Vecrīgā netālu no Daugavas upes. Rīgas Tehniskā universitāte ir arī šī turnīra galvenais organizators. Tā ir vecākā tehniskā universitāte Baltijas valstīs, kas 2022. gadā svin savu 160 gadu jubileju. Augot turnīra dalībnieku skaitam, bija nepieciešamība pēc plašākām telpām, tāpēc jau septīto gadu pēc kārtas turnīra norises vieta būs Starptautisko izstāžu centrs “Ķīpsala”. Tas ir plašākais specializētais izstāžu centrs Baltijas valstīs un atrodas 2 km attālumā no pilsētas centra Ķīpsalas ielā 8, Rīgā.

  • Festivāla ietvaros turnīru dalībniekiem tiks organizēti papildus pasākumi (lielmeistaru lekcijas, simultānspēles seansi, ekskursijas utt.) par papildu samaksu. Plānoto pasākumu saraksts ir pieejams sadaļā “Kultūras programma”.