RTU Open 10.jubilejas sezona ir apstiprināta

Organizatori ir priecīgi paziņot, ka 10. Rīgas Tehniskās universitātes Open jubilejas sezona jau ir apstiprināta un šī gada datumi būs 22. – 30.augusts! Turnīra norises vieta kārtējo reizi būs plašais un iespaidīgais Ķīpsalas izstāžu centrs un kopējais balvu fonds šogad ir sasniedzis rekordlielu summu – 27 000 EUR!
Arī šogad festivāls norisināsies 2 dienas ilgāk nekā ierasts – kopumā 9 dienas. Nedēļas nogali no 22.-24. augustam iesāksim ar ātrspēlēm un ātro šahu, savukārt no pirmdienas, 24.augusta, sāksies klasiskie turnīri. Arī 10.sezona būs ļoti aizraujoša, jo ikvienam būs iespēja atrast priekš sevis kādu interesantu nodarbi.
Galvenais festivāla turnīrs – A turnīrs – kārtējo reizi sapulcinās spēcīgākos Eiropas un pasaules spēlētājus, bet pārējie 8 šaha turnīri būs dažāda garuma un piemēroti visu līmeņu spēlētājiem. Tāpēc nav svarīga līdzšinējā pieredze un līmenis, jo jebkurš ir gaidīts aizraujošanā Rīgas pilsētā, lai uzlabotu savas šaha prasmes, uzkrātu zināšanas, kā arī sekotu līdzi lielmeistaru cīņām par godalgotajām vietām!
Sāciet plānot savu vasaras noslēgumu un uz tikšanos jau augustā Rīgā!