RTU Open 10.jubilejas festivāls tiek pārcelts uz 2021. gadu

Dārgie šaha draugi, mums diemžēl ir jāinformē, ka RTU Open 10. jubilejas festivāls ir pārcelts uz 2021. gadu.

Vairāku mēnešu garumā RTU Open organizatori ar bažām sekoja globālās pandēmijas stāvoklim Latvijā, Eiropā un pasaulē, vienlaikus cerot, ka situācija stabilizēsies un jau augustā Rīgā atkal droši varēs pulcēties šahisti no visas pasaules. Lai arī pēdējos mēnešos Eiropā situācija ir uzlabojusies, tomēr joprojām riski ir pārāk augsti, lai šodien varētu teikt, ka RTU Open šī gada augustā varēs droši un likumīgi notikt un šaha draugi no dažādām valstīm varēs uz to ierasties.

Esam arī spiesti atzīt, ka šovasar rīkot lielu klātienes šaha turnīru nav atbildīgi, un visas pasaules šahistu veselība ir RTU Open organizatoru pirmā prioritāte. Lai nemaldinātu šaha draugus, kas laicīgi plāno savus ceļojumus, šodien RTU Open organizatoru komanda ir pieņēmuši grūtu lēmumu, ka šī gada augustā RTU Open 10. jeb jubilejas festivāls klātienē nenotiks.

Tomēr līdz ar šīm skumjajām ziņām vēršu jūsu uzmanību arī uz pozitīvo – festivāla jubilejas svinības nav atceltas pavisam, bet gan pārceltas uz vēlāku laiku – šobrīd ceram, ka 10. RTU Open tiks aizvadīts 2021. gada augustā. Tiekamies Rīgā un svinam festivāla jubileju drošā laikā!